Teknoloji Haberleri Çanta Boyutunda Scooter! Kompakt Honda Motosiklet

Frekans

Frekans TV
Yönetici

Honda Motocompacto; Honda, CES 2024 fuarında tanıttığı Motocompacto adlı kompakt bir scooter ile çok şaşırttı. Hem Katlanabilir hem de sadece 22 kg. Dar alanlarda bile muhafaza edebiliyorsun. Sürüşü eğlenceli ve kullanımı kolay olsa da maksimum 24 km/s hıza çıkıp 20 km tam şarjda gidebiliyor. Ön tekerlek üzerinde tambur fren sistemi var.

Sarsıntı için modüler koltukla gelmesi müthiş duruyor. Siz olsanız bunu yanınızda taşıyıp seyahat eder miydiniz?

Ürünün 16nm tork gücü, 3.5 saatte tam kapasite şarj olma durumu ve 1000 dolarlık fiyatı var.

Güvenlik, dayanıklılık ve sürüş güvenliği de göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.

Muhammed Hamza Bayık

2 GHz Mod
2 GHz

Honda Motocompacto; Honda, CES 2024 fuarında tanıttığı Motocompacto adlı kompakt bir scooter ile çok şaşırttı. Hem Katlanabilir hem de sadece 22 kg. Dar alanlarda bile muhafaza edebiliyorsun. Sürüşü eğlenceli ve kullanımı kolay olsa da maksimum 24 km/s hıza çıkıp 20 km tam şarjda gidebiliyor. Ön tekerlek üzerinde tambur fren sistemi var.

Sarsıntı için modüler koltukla gelmesi müthiş duruyor. Siz olsanız bunu yanınızda taşıyıp seyahat eder miydiniz?

Ürünün 16nm tork gücü, 3.5 saatte tam kapasite şarj olma durumu ve 1000 dolarlık fiyatı var.

Güvenlik, dayanıklılık ve sürüş güvenliği de göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.
Abi şahsen bu scooter dünyası çok iyi yerlere gitsede, bu gidiş beni korkutmakta. İnsanların kontrolsüz bir şekilde bu araçları kullanması ciddi derecede sorun teşkil ediyor. Bizim konumuza dönücek olursak, Honda mühendisleri gayet güzel bir ürün ortaya çıkarmış. Ama safi Honda olduğu için fiyatının çok yüksek olacağını düşünüyorum. Zannımca daha çok tatil köyleri, oteller ve geliri yüksek ailelerin kullanacağı bir scooter gibi duruyor.

Not: Şu an çok fazla olumsuza odaklandığımı fark ettim 😅. Biraz daha bardağın dolu tarafını görmem gerek sanırım.

Son düzenleme:

Son konular