Genel Teknoloji Crack Oyun İndirebileceğim Güvenli Bir Site Varmıdır

Genel Teknoloji
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mehmet Akif

Yeni Üye
Aciliyet Derecesi
3.00 yıldız
Örnek Alan Seçimi
  1. Evet
Öncelikle Selamün Aleyküm Arkadaşlar ben yeni üniversiteye başladım 1 ay önce falan da üniversite için yeni bir laptop aldım kendimi bildim bileli hep oynamak istediğim 2 tane oyun var maddi durumumuz yeterli olmadığından alamıyorum çalışacak vaktim de olmuyor part time bir işe girsem bile anca karnımı doyurabilirim babamdan aldığım para karnımı doyurmaya yetmiyor bırakın oyun almayı dışarı çıkamıyorum param olmadığı için sizlerden ricam ac syndicute ve rdr 2 yi güvenli bir şekilde crack olarak indirebileceğim bir site önermenizi istiyorum en yakın zamanda param olunca steamden satın almayı düşünüyorum zaten rdr2 indirimde 460 tl ye düşmüş olmasına rağmen alamıyorum şu an cebimde son 200 tl kaldı biraz duyar kasmış gibi oldum özür dilerim geceleri yatmadan önce 1.30-2 saatlik bir boş vaktim oluyor o sürede de oyun oynuyorum babam son parasıyla aldığı içinde crack oyun yükleyip oynayamıyorum güvenemiyorum sitelere daha doğrusu lütfen bildiğiniz güvenilir bir site varsa önerirmisiniz.

Frekans

Frekans TV
Yönetici
Genel olarak crack oyun ya da kırılmış oyun sitelerine girmeni ve indirmeni tavsiye etmem. Genelde bilgilerine erişmek için virüs vb. şeyler yerleştirebiliyorlar. Normalde mesajını onaylamayacaktım ama en azından seni doğru yönlendirmek isterim. https://www.myabandonware.com/ gibi sitelerden ücretsiz olabilecek paylaşımlarla eski oyunları deneyebilirsin.

Mehmet Akif

Yeni Üye
teşekkür ediyorum abi bende normalde crack oyun oynamam ama şu sıralar çok sıkıştım mecburen böyle bir istekte bulunuyorum
Genel olarak crack oyun ya da kırılmış oyun sitelerine girmeni ve indirmeni tavsiye etmem. Genelde bilgilerine erişmek için virüs vb. şeyler yerleştirebiliyorlar. Normalde mesajını onaylamayacaktım ama en azından seni doğru yönlendirmek isterim. https://www.myabandonware.com/ gibi sitelerden ücretsiz olabilecek paylaşımlarla eski oyunları deneyebilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son konular