Oyun ve Konsol Haberleri GTA 6 (Grand Theft Auto VI) Ne zaman Çıkacak?

Oyun ve Konsol Haberleri

Frekans

Frekans TV
Yönetici
GTA 6 (Grand Theft Auto VI) 'da köpek görmek beni sevindirdi. Acaba oyun içerisinde nasıl bir dinamiğe sahip olacak? Çok merak ediyorum. 👍 Oyunda animasyon ve kaplamalara bayıldım. Şayet atmosfer gerçekten bu şekilde olacaksa online olarak en keyifli açık dünyaya sahip olabiliriz.

GTA 6 çıkış tarihi 2025 olarak belirlendi.

1f.jpg

GTA 6 (Grand Theft Auto VI) 'da köpek görmek beni sevindirdi. Acaba oyun içerisinde nasıl bir dinamiğe sahip olacak? Çok merak ediyorum. 👍 Oyunda animasyon ve kaplamalara bayıldım. Şayet atmosfer gerçekten bu şekilde olacaksa online olarak en keyifli açık dünyaya sahip olabiliriz.

Ekli dosyayı görüntüle 162

Kapalamalara, yeni görevlere, yeni efektlere, hayvanların eklenmesine vesaire ben de çok sevindim. Bunlar oyun dünyasında görmekten hoşlandığımız şeyler. Ama yinede söyleyeceğim grafikler tatmin etmedi açıkçası.

N0rvecli

Yeni Üye

Ekli dosyayı görüntüle 162

şahsen oyunu beğenmedim balon bir oyun olacak gibi geldi bakalım ama

Son konular