Teknik Naughty dog oyunları çalışmıyor

Teknik

yasin demirci

New member
Örnek Alan Seçimi
  1. Evet
Uncharted ve the last of us aldım.epicten dosyaları doğruluyorum,ama ne yaptıysam oyun başlamıyor.yönetici olarak,uyumluluk sorunu yaparak hiç bir türlü açılılmıyor ve şuan the last uf us da da başıma geldi sizce sebebi nedir oyunu kaldırmasa bile ana launcheri başlatması lazım ama tepki yok.işlemci düşük acaba cevaplarsanız sevnirim.😊 XeonX3440 16gb ddr3 ram ve rx 470 8gb.Win10pro 64bityapı19045

Muhammed Hamza Bayık

2 GHz Mod
2 GHz
Uncharted ve the last of us aldım.epicten dosyaları doğruluyorum,ama ne yaptıysam oyun başlamıyor.yönetici olarak,uyumluluk sorunu yaparak hiç bir türlü açılılmıyor ve şuan the last uf us da da başıma geldi sizce sebebi nedir oyunu kaldırmasa bile ana launcheri başlatması lazım ama tepki yok.işlemci düşük acaba cevaplarsanız sevnirim.😊 XeonX3440 16gb ddr3 ram ve rx 470 8gb.Win10pro 64bityapı19045
Sistem kaynaklı bir sorun yok. Oyunu silip tektar yüklemeyi deneyin. Olmazsa aynı şeyi rpic games in kendi launcher ı için de yapın.

KaanEL

Active member
İşlemciniz istenilene göre çok düşük kalsada hertürlü açılması lazım.
Diğer oyunlarda böyle sorun varmı? Özellikle Epic Games oyunlarında.
Herhangi bir hata veya herhangi bir eylem yaşanıyormu?
Cevabınız hayır ise benzer sorunlar yaşayan insanlar olmuş. Klasik "Driver güncellemesi, Epic Games güncelleme, oyunun ihtiyacı olan VCRedist dosyalarını baştan kurmak" gibi çözümler uygulayabilirsiniz. Ayrıca oyunun Save dosyalarında bulunan grafik ayarlarını dosyasını silmeyi deneyin, oradan "pencereli açmak" seçenekleri açabilirsiniz.

Ayrıca yapımcı firmaya hata raporu gönderin, düzeltme yapabilirler.

yasin demirci

New member
Yaptım yine olmadı
İşlemciniz istenilene göre çok düşük kalsada hertürlü açılması lazım.
Diğer oyunlarda böyle sorun varmı? Özellikle Epic Games oyunlarında.
Herhangi bir hata veya herhangi bir eylem yaşanıyormu?
Cevabınız hayır ise benzer sorunlar yaşayan insanlar olmuş. Klasik "Driver güncellemesi, Epic Games güncelleme, oyunun ihtiyacı olan VCRedist dosyalarını baştan kurmak" gibi çözümler uygulayabilirsiniz. Ayrıca oyunun Save dosyalarında bulunan grafik ayarlarını dosyasını silmeyi deneyin, oradan "pencereli açmak" seçenekleri açabilirsiniz.

Ayrıca yapımcı firmaya hata raporu gönderin, düzeltme yapabilirler.
Hocam pc 3 kez formatladım win11 win10 sürümleri denedim hiç bir şekil olmadı oyunu sildim geri yükledim yinede açılmadı

KaanEL

Active member
Hocam pc 3 kez formatladım win11 win10 sürümleri denedim hiç bir şekil olmadı oyunu sildim geri yükledim yinede açılmadı
Oyundan kaynaklı bir sorun olma olasılığıda var, herzaman sorun oynayan kişiden kaynaklı olmuyor. Sizde yapımcı firmaya bir Mail yollayın, düzeltme yaması yaparlar büyük ihtimalle.

Şahsen sizden kaynaklı olduğunu düşünmüyorum, bozuk dosya veya yazılım olsa desemki format atmışsınız 3 kere.

Son konular