Teknoloji Haberleri ‼️Sahibinden’e girilemiyor. Bakalım ne olacak‼️

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Muhammed Hamza Bayık

2 GHz Mod
2 GHz
Selamün Aleyküm dostlar, umarım iyisinizdir. Bu gün yaşanan bir gelişmeyi hızlıca size aktarmak istiyorum.

An itibariyle sahibinden’e hem mobilden hem de web sitesi üzerinden girilemiyor. Firma yetkililerinin instagram üzerinden yaptığı açıklamaya göre sitede domain kaynaklı bir problem yaşandığı ve en kısa sürede tekrar kullanıma açılacağı belirtiliyor. Sahibinden’in domain’i aldığı firmaya ödemeyi geciktirdiği için, domain sahibi firmanın domain’i yurt dışından başka bir şirkete sattığı da iddialar arasında. Bakalım süreç neler gösterecek. Şu an sahibinden üzerinden yapılmış yüzlerce param güvende alım-satım işlemi mevcut. Alıcılar ürünlerini, satıcılar paralarını alabilecekler mi bir diğer merak konusu.
15D3D772-8235-432C-B6B0-014166FB35B7.jpeg
Firma tarafından yapılan yeni açıklamaları ve yeni gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

#sahibinden #2.el #sıfır #konut #vasıta #bilgisayar #alım-satım

Muhammed Hamza Bayık

2 GHz Mod
2 GHz
Sahibinden tarafından yapılan açıklamalarda, alan adının başka bir firmaya satıldığı iddiası yalanlanmış ve sitenin, alan adı sahibi firmanın çalışmaları tamamlaması sayesinde tekrar kullanıma açıldığı belirtilmiştir. Herkese geçmiş olsun bunu da atlattık.

A49FABA4-4C91-435B-A5DD-FFFAA6AC2A4E.jpeg
5DDC71BD-1695-4237-8352-31FDB6AF37A9.jpeg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son konular