İnternet ve Alışveriş Hazır sistem

İnternet ve Alışveriş

huseyinguresci

Yeni Üye
Aciliyet Derecesi
5.00 yıldız
Örnek Alan Seçimi
  1. Evet
Herkese merhaba ben 10.000 altı dizili hazır bilgisayar almak istiyorum yanında monitörde olacak interneten bana önerebileceginiz sistem varmı

Herkese merhaba ben 10.000 altı dizili hazır bilgisayar almak istiyorum yanında monitörde olacak interneten bana önerebileceginiz sistem varmı
Selamün Aleyküm. Hocam öncelikle günümüzde dolardan kuru ve enflasyonun artması sebebi ile 10000 tl ye performans olarak iyi diyebileceğimiz sistemler yok maalesef ayrıca monitör dahil demişsiniz, monitör dahil günümğz koşullarında iş görebilecek bir sistem almak istiyorsanız bütçeyi yükseltmeniz gerekiyor. Sorunuzun cevabına gelecek olursak bu paraya 2.el hazır sistem almak en mantıklısı olacaktır. Eğer ki ben kendim toplarım diyorsanız parça parça daha uyguna da alabilirsiniz. İlla sıfır olacak diyorsanız bu fiyat saklasında kesinlikle turbox, izoly vb. Eski nesil sistemlerden uzak durun. Fiyat olarak uygun ama daha güncel olan apu bilgisayarları tercih etmeye çalışın.

huseyinguresci

Yeni Üye
Dediklerinize katılıyorum evet zaten zamanında bilgisayarcı da çalışmıştım ve tüm bilgisayar parçalarına hakimim şöyle interneten baktım hazır sistemlere ddr3 ve 10 yılık işemci var içinde gene ekran kartları ve ram iyi ama 10000 edecek bilgisayarlar degil bunlar geçen sene aynı sistem 4000 5000 olan sistemler bu sene dolar kuru nedeniyle 10000 15000 arası hem parası çok birde eski sistem yani çok oyun oynuyan biri değil ama almaya alıyorum bari iyisini alıyım ddr4 düşünüyorum bütçemin yetecegi kadar o yüzden 2. El temiz parçalat bulup kendim sistem toplasam yada 2. El temiz kulanmış sistem bulabilirsem 10000 civarında almak daha iyi

Son konular