YENİ OYUNCU KULAKLIĞI! | Asus Rog Fusion || 500

ametiste15

Modaratör
1000025070.jpg
Gelişmiş bir AI sistemi tarafından avlanırken, sürekli genişleyen bir seviyede gezinmeniz gerekiyor. Tabi çok çeşitli bulmacaları çözmenizi gerektiren zorlu bir mücadelede de sizleri bekliyor.

Dostlar ürünün ses şiddeti bana yeterince yüksek geldi. Hatta %70'lerde kullanıyorum desem yeridir. İzolasyon performansı gayet iyi. Dışarıdaki sesleri de kesebilecek gücü var. Rahatlık olarak uzun süre kullanımda kulaklarım terlemese de kafa üstünde sadece her kulaklıkta olduğu gibi bir baskı hissettim o kadar. Genel olarak hibrit pad ile çok daha rahat ve keyifli bir deneyim sunuyor. Bu kulaklıkta en sevdiğim şey ise sinyal gürültü oranı bakımından akranları karşısında gerçekten başarılı olması. Bu da müzik dinlerken hemen hemen çoğu t ürde keyif almanızı sağlıyor. Ekolayzer tepkisi yerinde olsa da ben olsam flat takılırdım. Özellikle new age ya da ambient dinliyor hatta elektronik müzikten keyif alıyorsanız odun tutuşması gibi çat pat sesler gelmediğini görünce ekstra bayılabilirsiniz. Film konusunda da özellikle sahne geçişleri ve patlama efektlerini epey beğendim ve sesteki bozulma oranı düşük olduğu için de tatmin etti. Valla çok düşük frekanslara inemese de bass kalitesini epey beğendim gümbür gümbür değil de derin ve vurgulu oluşu ile birlikte 7.1 aktif etmesem bile çevreleyen tonu hoşuma gitti. Orta frekanslar kristal netliğinde neodimyum mıknatıs için parlak olmasa da yüksek frekanslar çok başarılıydı. Seste eleştirebileceğim pek bi kısım yok bence bnir opyuncu kulaklığı için çok kaliteli.

Bu arada gizli sağlam bir mikrofonu var. Kalitesini çok beğendim. Bu kadar iyi çıkmasına hatta şaşırdım. İyi bir mikrogona para vermek yerine bu kulaklığı alırım 2'si bir arada olur dedim.

Ürün Linki:https://www.incehesap.com/asus-rog-...Frekanstv&utm_term=21.02.2024-asus-rog-fusion

Teknoloji hakkında yeni gelişmeler için FrekansTV Youtube kanalimiza daima göz atın!
1000025068.jpg

Z3L0XC

Member
Güzel bir kulaklık. ROG serisinin kulaklık üretmesine sevindim

Son konular